Kopřivnice: Děti se pokusí uběhnout maratón jako Zátopek

22.09.2022 19:31 | Tisková zpráva

U příležitosti letošního 100. výročí narození Emila Zátopka se ve čtvrtek 22. září uskuteční Veselá olympiáda - zábavné odpoledne plné sportovních aktivit a ukázek sportů zejména pro děti předškolního věku.

Kopřivnice: Děti se pokusí uběhnout maratón jako Zátopek
Foto: koprivnice.cz
Popisek: Kopřivnice

Všichni příchozí se budou moci zapojit do „Zátopkovské“ výzvy a pokusit se společně uběhnout maratón. Akce v režii místních školek odstartuje ve 14:30 u MŠ Ignáce Šustaly. Pro malé sportovce bude připraveno několik disciplín přiměřených jejich věku a také společná výzva, v níž se účastníci pokusí uběhnout maratón.

„Trasa povede areálem starého hřbitova. Půjde o krátká kolečka, která děti zvládnou uběhnout samy, případně v doprovodu rodičů. My budeme všechna uběhnutá kola sčítat a uvidíme, zda se nám podaří naběhat celkem 42 kilometrů. Není to lehký úkol, ale opravdová výzva. Doufáme, že nám bude přát počasí, aby nás mohlo přijít podpořit co nejvíce dětí se svými rodiči,“ uvedla vedoucí učitelka MŠ Záhumenní Lenka Šafářová.

„Akci pořádáme, abychom i dětem předškolního věku přiblížili Emila Zátopka a jeho významné výročí, které letos slavíme,“ doplnila Lenka Šafářová.

Cíl bude na zahradě MŠ Záhumenní, kde budou pro děti připraveny odměny a ukázky tréninků mladých fotbalistů a házenkářů. V případě nepříznivého počasí bude akce zrušena.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Snažíte se jako ministryně zprostředkovat mír nebo to považujete za nereálné?

Paní ministryně, snažíte se nebo budete se snažit mezi Ruskem a Ukrajinou iniciovat mírová jednání? Přijde mi, že tu probíhá jen válka ve zbrojení, což se obávám, že nemůže skončit dobře. Co když Putin fakt použije jaderné zbraně? Vždyť on už několikrát ukázal, že je šílenec!

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Valašské Meziříčí: Stavba Palačovské spojky začne příští rok a obchvatu nejdřív v roce 2026

17:02 Valašské Meziříčí: Stavba Palačovské spojky začne příští rok a obchvatu nejdřív v roce 2026

Ředitel Správy Zlín ŘSD ČR Karel Chudárek informoval valašskomeziříčské zastupitele o důležitých dop…